Báječná středa

19. listopadu 2010 v 19:28 | Selena |  Co se děje ...
Tak jsem byla ve středu na školním výletě "Putování za Moravským vínem" a opravdu to stálo za to. Sice se mi ráno vůbec nechtělo vstávat, přece jen byl ten svátek a skoro všichni se válí doma a nic nedělají. Mohla jsem být mezi nima, ale bohužel musela jsem jet. Teďka toho ale vůbec nelituju. Člověk by to neřekl, ale opravdu jsem se tam opila :-D a to víno normálně nepiju. Jako první jsme navštívili malovaný sklípek v Šatově, kde jsme ochutnali jedno víno a prohlídli si prostory a pak jsme uháněli na oběd, a poté na další ochutnávku, která taky byla v Šatově, ale sklípek byl součástí restaurace. Odborný výklad nám dal jeden chlápek od společnosti Znovín a ochutnali další čtyři vína. Pak naše cesta vedla do Čejkovic, kde nás čekala ta největší ochutnávka asi 17 vín. Myslela jsem si, že to bude v pohodě, ale přiznám se, že kdyby v tom sklípku nebyly sudy, o které jsem se opírala, tak bych se asi válela po zemi :-D. Vypila jsem všechno co mi nalili, když už jsem si to zaplatila, tak to taky vypiju :-D. A pak vyjít ty schody ze sklípku no to byl horror, nikdy jsem si nemyslela, že se z vína opiju :-D, ale nelituju toho. V autobuse byla pak taky sranda, zazpívali jsme si, pobavili jsme se, no prostě bylo poznat, že jsme hezky rozjaření z nějakého alkoholu.

Z výletu jsem si dovezla několik litrů vína. Z malovaného sklípku jsem si koupila dvě flašky vína, a dvě dárkové krabičky s dvěma víny. Vypadala jsem jak největší alkáč, hned naše první zastávka a já jako jediná jsem měla už tři tašky chlastu. No a v tom posledním sklípku jsem si nechala natočit víno do tří 2litrových petlahví.

Celkově tohoto zájezdu vůbec nelituju, a kdybych mohla tak jedu zas :-D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lifeanddreams lifeanddreams | Web | 20. listopadu 2010 v 8:51 | Reagovat

:D ty alpo ..tak to jsem ráda, že sis to užila

2 hry-online-zdarma-superhry hry-online-zdarma-superhry | Web | 4. září 2011 v 9:00 | Reagovat

Chceš vyhrát super telefon Nokia E7? Podívej se na http://raketka.cz/soutez-o-telefon-nokia-e7 a hlasuj(zabere to max 1 minutku) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama