Epes rades den

5. října 2010 v 13:00 | Selena |  Co se děje ...
avatar
Přednastavený článek:

Včera byl epes rades den. Měla jsem mít od půl 11 něminu, byla jsem z toho vyklepaná jak ratlík, jelikož něminu nenávidím (nevím proč jsem si jí vůbec na začátku studia dávala) a navíc jsem 8 měsíců nepromluvila německy ani fň. Jak jsem myslela na něminu a čekala až se otevře třída, dělalo se mi čím dál tím víc zle. Seděla jsem tam asi 5 minut a divila jsem se, že tam se mnou ještě nikdo nečeká. Hodina už měla začít a nikde nikdo. Tak jsem se podívala do rozvrhu a zjistila jsem, že čekám úplně u blbý učebny. Honem jsem mazala do tý správný a cestou jsem se málem srazila s nějakou ženskou, takový zděšený obličej jsem ještě nikdy neviděla :-D. No hlavní je, že jsem to stihla. Řekl nám co od nás čeká, jak budou probíhat hodiny, že budeme mít prezentace a každou hodinu budeme opakovat gramatiku. To trvalo asi půl hodiny a pak byl konec. Uáááááá :-D. Měli jsme tam být hodinu a půl, a on nás po ani né půl hodině pustila, byla jsem happy jako malý dítě. Strach ze mě úplně opadl a najednou mi je i dobře :-D. Takže pak jsem měla skoro dvě hodiny volno, tak jsem skočila na kompy a píšu nějaký články dopředu, aby to tady nebylo tak prázdné. Strašně se mi poslední dobou nechce nic dělat a nejradši bych se jen válela :-D.

Po škole jsem honem mazala na bus a pak do práce (do kina), kde se hrály dvě představení Shreka, takže úplně boží den :-).

Snad se vám pondělí vyvedlo stejně dobře jako mě :-)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 CuMelKaa CuMelKaa | Web | 5. října 2010 v 20:17 | Reagovat

Ahojky prvni kolo SONG tak si shanej hlasky =)

2 lifeanddreams lifeanddreams | Web | 6. října 2010 v 16:40 | Reagovat

na pondělí si už nepamatuju :D ale dneska upe nestíham za chvilku jedu na trenink a pak se budu nejspíše do rana učit ten hrozný dějepis...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama