VŠ a rozvrh

16. září 2010 v 13:51 | Selena |  Co se mi honí hlavou
avatar
Do budoucna, jestli se budete někdo hlásit na VŠP (Vysoká škola polytechnická) v Jihlavě, tak vám radím - dopředu se vyzbrojte velkou trpělivostí. Hlavně co se týče dělání rozvrhu.
V úterý ráno jsme měli první fázi dělání rozvrhu. Už před danou hodinou jsem byla přihlášená v systému a jen čekala, až to spustí. Čekala jsem, že mě to občas vyhodí, jako vždycky, jelikož si všichni z prezenční formy studia dělají rozvrh ve stejný den ve stejnou hodinu. Ale letos to byl doslova horror. Měla jsem udělaný rozvrh nanečisto, kdybych chodila do školy jen Po - St, ale ouha. Systém mě úplně vyhodil  a trvalo asi dvě hodiny, než jsem se tam zase dostala. Nebyla jsem však jediná. Když se náhodou na mě usmálo štěstí a já se do systému dostala, tak mi to psalo NELZE, což mě pěkně nakrklo. Až po dvou hodinách jsem byla schopná dostat se bez problémů do systému, a pomalu, ale jistě si přihlašovat předměty. Samozřejmě termíny předmětů, jaké jsem chtěla už byly plné a já si musela nahlásit jinačí. Rozvrh mi vycházel Po -  Pá, přičemž ve čtvrtek bych měla jen jednu hodinu a v pátek dvě, a pár dalších hodin Po - St. Celý den jsem pak psala učitelům a snažila jsem se vymýšlet, jak bych si co jinak mohla navolit.
Nakonec to vypadá, že budu chodit Po - Čt, ale ve čtvrtek na dvě hodiny fakt chodit nebudu, takže budu s velkou pravděpodobností chodit na jinačí termíny, i když jsem nahlášená jinam.
Letos mě to dělání rozvrhu opravdu tak nakrknulo, že jsem správci systému nepřímo napsala, že je debil!!! Ještě mě čeká jedna fáze rozvrhu, takže už si píšu stížnosti, ve formě e-mailu dopředu.

Snad jste se za těch pár dní, co jsem tu nebyla měli dobře a neměli jste takové problémy.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama