Září 2010

Příprava do školy

28. září 2010 v 20:42 | Selena |  Co se děje ...
avatar
Jak vypadá moje příprava do školy? Asi takto.

Oblečení: něco se ráno najde
Něco na kreslení: mám
Něco čím můžu kreslit: mám
Něco na čtení: mám
Něco na luštění: musím si ráno koupit

:-D no a to je celá moje příprava na můj zítřejší první školní den :-D Když už jsem v tom sedmém semestru, tak se kvůli tomu nebudu nějak nervovat

Zítra do školy

28. září 2010 v 20:38 | Selena |  Co se děje ...
avatar
Hurá škola! Ne dělám si srandu, s takovýmhle nadšením bych nikdy do školy nešla, maximálně kdyby se dělo opravdu něco na co bych se strašně moc těšila. Což je opravdu málokdy.
Moc mě to nebere, že mám jít zítra do školy. Taky skoro po osmi měsících komu by se tam chtělo, že? A to mi začíná první hodina až v 9:45, a končím v 12:30, ale mám jen dvě hodiny :-D. Fakt úžasný :-D.
Snažila jsem si užívat poslední dny prázdnin, a proto jsem na blog skoro vůbec nechodila. Když užívat tak pořádně :-D.
No nic asi už budu končit, chci si vychytnat ty poslední chvilky volna.

Funny video

25. září 2010 v 17:24 | Selena |  Zábava
avatar
Procházela jsem stream, sekci se zvířaty a narazila na jedno úplně funny video, musela jsem si ho pustit ještě jednou :-D

Den na h****

23. září 2010 v 20:26 | Selena |  Co se děje ...
avatar
Dneska fakt úžasný den, ráno začalo slibně, skoro jako vždy, ale pak se to zvrtlo. Nejdřív přestal jít internet, a není to zas tak dlouho co se zase rozběhl, no a pak mě nehorázně naštvala máma. Už jsem měla sto chutí říct jí něco hnusnýho a sporstýho, ale ovládla jsem se. Na několik dnů asi mezi námi bude hrobové ticho. No ale jednou jsem vydržela s rodičema nemluvit přes čtvrt roku, což je zatím můj osobní rekord, třeba ho teďka překonám.

Když tedy nešel internet, tak jsem si vzala knížku - Eldest. Jsem zatím na začátku, což jě něco málo přes 100 stránek, dalších 500 zbývá :-D. No ale jelikož, tam krom prvních stránek, nebyl Murthag, tak mě to nějak nebaví, doufám, že se tam neukáže až na konci.

Jediné, co mi teďka asi zvedne náladu, je vyhlídka peněz, které po volbách dostanu, jelikož budu sedět v komisi. Včera jsem byla přísahat a odnesla jsem si sebou čtyři sešitý se zákony a nějakými pokyny. Aspoň budu mít ve škole co číst.

Pro dnešek už asi končím, nemám vůbec na nic náladu. Takže zatím aloha.

To je zase den

22. září 2010 v 10:02 | Selena |  Co se děje ...
avatar
Zdravím všechny. Všera jsem si nainstalovala nový program Photo filter Studio, tak to chci zkusit. Chci totiž zase všechno dělat na svém NB, a ne čekat, až se u nás doma uvolní nějaký jiný počítač. Dneska a zítra, nebo tedy hlavně zítra, dneska totiž odcházím z domu o několik hodin dřív, tedy už kolem druhé hodiny, musím jít totiž na nějako schůzku ohledně voleb, budu sedět v nějaké té komisi či jak se tomu nadává.

Domů se dostanu až zítra ráno, jelikož jdu večer do kina a film trvá přes dvě hodiny. No a jelikož pak už bude mooc velká tma, tak raději přespím u prarodičů a domů pojedu ráno autobusem. Jsem totiž strašný strašpitel, takže chodím večer z kina s baterkou, musím si totiž udělat takovou menší procházku tak 4 km, jelikož nebydlím ve městě, ale na vesnici. Fantazie běží během cesty na plné obrátky, a já jsem občas ráda, že jsem se cestou nepobobkovala. :-D

No nic budu muset končit, jedeme ještě nakupovat, tak zatím aloha všem.

Letní romace - krátký příběh

21. září 2010 v 13:52 | Selena |  Moje tvorba
avatar
Tak jako každý z nás, i Sára toužila po lásce. Představovala si, jak leží na pláži, písek příjemně hřeje, moře šumí a okolo jde urostlý, snědý muž, jenž zakopne, spadne vedle ní a bláznivě se do ní zamiluje. To vše by bylo krásné, jenom kdyby to nebyla fantazie, ale skutečnost. Sára takové sny mívala často, ale ani tentokrát se jí to nesplnilo.
Tak jako každý rok se chystala s rodiči o letních prázdninách na dovolenou. Problém byl v tom, že nejezdí k moři, ale do hor, kvůli čerstvému vzduchu, klidu a dobrému odpočinku.

Pokus o animaci

21. září 2010 v 13:30 | Selena |  Moje tvorba
avatar
Kdysi dávno, opravdu hoooodně dávno, jsem se pokoušela dělat animace. No moc mi to nešlo, a proto jsem to radši zavrhla :-D
Návštěvnost - od 13.9. do 19.9.

21. září 2010 v 13:16 | Selena |  Návštěvnost
avatar
Další malý report v rámci návštěvnosti.

Milovnice zvířat - příspěvky

21. září 2010 v 12:56 | Selena |  Hogwarts
avatar
V tomto článku jsou zveřejněny příspěvky, které mi přišli v rámci soutěže "Milovnice zvířat" na hogwarts.czechzone.net. Když si najedete kurzorem na obrázek zobrazí se jméno, od koho příspěvek byl.

Zadání:
Většina z vás si je vědoma toho, že jsem velkým milovníkem zvířat. Miluju chlupatá zvířátka, zvířátka s peřím, ale i holá. Mýma rukama prošlo mnoho rozmanitých druhů a ke každému jsem měla, tedy mám vlídný vztah, kromě pavouků.
Mě by však zajímalo, které zvíře se ke mně podle vás hodí. Proto vás žádám, aby jste mi nějaké takové zvířatko nakreslili. Ale varuji vás, pokud někdo nakreslí pavouka, nedostane nic.

Zvířata - výstava

18. září 2010 v 19:46 | Selena |  Pictures
avatar
V tomto článku si můžete prohlédnout spoustu fotek, které jsem pořídila na dnešní výstavě u nás ve městě, kousků k vidění tam bylo dost, tak aspoń něco jsem zvěčnila. Omlouvám se za špatnou kvalitu fotek, bylo to foceno mobilem.Dnešní den

18. září 2010 v 18:42 | Selena |  Co se děje ...
avatar
Dneska jsem byla na výstavě holubů, králíků a drůbeže, která se u nás každý rok koná. Není to výstava velkého rázu, je to takové menší a vystavují zde osoby z našeho města či blízkého okolí. Hlavní ale je, že tu je tombola, ve které se dají vyhrát i zvířata - slepice, kohout, králící, morčata, holubi, andulky, korely, ale i další věci, jako vejce, plyšáci, krmivo, kytky a mnoho dalšího.
Vždycky se semka strašně moc těším, posledních pár let tam chodím každoročně, a také každoročně si odtud donesu nějaké zvíře. Dneska jsem byla velmi úspěšná, jelikož jsem si donesla dvě slepice, takže kohouti mají radost, jelikož jsou bez slepic. No prostě je to super věc, na kterou se vždycky těším. Už se nemůžu dočkat dalšího roku. Co vyhraju, jelikož každý los vyhrává :-)

Letos jsem vyprála:
- vejce (v pytlíku je 5 vajec, celkově jsem jich vyhrála 35)
- 2 slepice
- čtvrt igelitky krmných škvarků (ke slepicím rovnou i žrádlo, to je luxus :-D)¨
- 3 kytky
- 2 limonády
- 2 sušenky
- plyšáka
- pytlík s hyg. potřebami

Fotky pes

17. září 2010 v 18:54 | Selena |  Pictures
avatar
I když nám v pondělí umřel pes, hned ve středu už jsme si pořídili dalšího. Věděla jsem, že časem si pořídíme dalšího, ale nečekala jsem, že to bude tak rychlé, ale stalo se. Aspoň máme o zábavu postaráno :-). Je to fenka, kterou naši pojmenovali Ťapka, i když mě k ní spíš sedí Kikina :-D.


Avatary - coffee

17. září 2010 v 15:54 | Selena |  Moje tvorba
avatar
Po dlouhé době přináším další várku avatarů se zaměřením na kafe. Sice kafe nepiju, je mi z něj zle, ale na avatarech to vypadá dobře.


Jedná se o vlastní tvorbu, takže kopírovat se zdrojem!!!

Návštěvnost od 6.9. do 12.9.

16. září 2010 v 14:59 | Selena |  Návštěvnost
avatar
Zase něco málo, co se návštěvnosti týče. Celkově vyšlo krásné číslo 111 :-D, ještě že to nebylo číslo 666 :-D.
Nový dess

16. září 2010 v 14:53 | Selena |  Co se děje ...
avatar
Jistě jste si všimli, že jsem změnila vzhled blogu. Je to jednoduchý dess, ale mě se líbí, dala jsem si práci i s tím menu, což jsem předtím nikdy nedělala, vždycky jsem menu nechala tak jak to bylo.
Sice mi to na některých místech trošku nesedí, ale je to opravdu jen kousek a jedná se jen o stránku. Nevím jak to dělám, ale nikdy to nemám 100% přešně. No nic stále se v tomhle ohledu učím, tedy co se tvorby dessů týče :-).
VŠ a rozvrh

16. září 2010 v 13:51 | Selena |  Co se mi honí hlavou
avatar
Do budoucna, jestli se budete někdo hlásit na VŠP (Vysoká škola polytechnická) v Jihlavě, tak vám radím - dopředu se vyzbrojte velkou trpělivostí. Hlavně co se týče dělání rozvrhu.
V úterý ráno jsme měli první fázi dělání rozvrhu. Už před danou hodinou jsem byla přihlášená v systému a jen čekala, až to spustí. Čekala jsem, že mě to občas vyhodí, jako vždycky, jelikož si všichni z prezenční formy studia dělají rozvrh ve stejný den ve stejnou hodinu. Ale letos to byl doslova horror. Měla jsem udělaný rozvrh nanečisto, kdybych chodila do školy jen Po - St, ale ouha. Systém mě úplně vyhodil  a trvalo asi dvě hodiny, než jsem se tam zase dostala. Nebyla jsem však jediná. Když se náhodou na mě usmálo štěstí a já se do systému dostala, tak mi to psalo NELZE, což mě pěkně nakrklo. Až po dvou hodinách jsem byla schopná dostat se bez problémů do systému, a pomalu, ale jistě si přihlašovat předměty. Samozřejmě termíny předmětů, jaké jsem chtěla už byly plné a já si musela nahlásit jinačí. Rozvrh mi vycházel Po -  Pá, přičemž ve čtvrtek bych měla jen jednu hodinu a v pátek dvě, a pár dalších hodin Po - St. Celý den jsem pak psala učitelům a snažila jsem se vymýšlet, jak bych si co jinak mohla navolit.
Nakonec to vypadá, že budu chodit Po - Čt, ale ve čtvrtek na dvě hodiny fakt chodit nebudu, takže budu s velkou pravděpodobností chodit na jinačí termíny, i když jsem nahlášená jinam.
Letos mě to dělání rozvrhu opravdu tak nakrknulo, že jsem správci systému nepřímo napsala, že je debil!!! Ještě mě čeká jedna fáze rozvrhu, takže už si píšu stížnosti, ve formě e-mailu dopředu.

Snad jste se za těch pár dní, co jsem tu nebyla měli dobře a neměli jste takové problémy.

Dneska asi nic nebude

13. září 2010 v 7:59 | Selena |  Co se děje ...
avatar
Zdravím,
dneska asi ničím nepřispěju, není na to nálada, jelikož má přijet veterinář "uspat" nám psa. Jistě vás napadne o co jde. Takže nemám vůbec náladu na počítač. Snad to pochopíte.

Navíc nejde mi nainstalovat PS, ani 3, 4 nebo 5, tak nevím, co s tím za****** počítačem mám, asi už na mě taky kašle. Teďka si budu muset přesunout všechny svý věci na normální komp, abych mohla vůbec něco dělat.

No nic, doufám, že máte dneska lepší den než já. Zatím aloha všem a omlouvám se, že dneska tu asi na 99% nic nového nebude.


Obrázek

12. září 2010 v 14:42 | Selena |  Pictures
avatar
Přidám sem jeden takový obrázek, který jsem před časem kreslila, zkoušela jsem kreslit podle předlohy, no ale docela se mi povedl.
Já se na to ...

12. září 2010 v 14:08 | Selena |  Co se děje ...
avatar
Tak jsem si hezky ráno vstala, posnídala, poklidila, naobědvala jsem se a teďka jsem si chtěla nainstalovat balíček od Adobe, kde je tedy i PS. Ale ouha vůbec mi to nejde, a pěkně mě to naštvalo. Nejradši bych se na to... Zkusím to ještě večer, až přijde táta z práce, aby se na to podíval. Zatím si aspoň stahuju nové brushe a typy písma. Sice už jsem nenašla ty pěkný co jsem měla, ale našla jsem teďka ještě hezčí :-D. No ale dá to fušku, zase získat tolik brushů, který někdy použiju. No nic, tak já jdu zase něco hledat, co by se mi hodilo.