Život jde dál

27. srpna 2010 v 8:28 | Selena |  Co se děje ...
avatar
Omlouvám se, že jsem tu včera nebyla, ale šíleně mě bolela hlava, tak jsem byla ráda, když jsem se vůbec dokázala zvednout z postele. V průběhu dne oběhnu SBéčka a přidám nějaké ty články, aby to tady nevázlo :-).

Jak se vám dneska daří? Já se mám ospale :-D. Vstávala jsem totiž kolem 4 h ráno, jelikož jsem jela dát do školy papír ohledně praxe. Takhle brzo jsem vstávala proto, že táta jel do práce, takže jsem jela s ním autem, a taky aspoň mi pak jel autobus. Kdybych jela z domu normálně busem, tak bych pak ve městě musela čekat 2 hodiny, což je naprd, tak jsem si radši přivstala. O půl šestý už jsem byla ve městě a ve čtvrt na sedm už jsem  jela dom. Mohla jsem jet už v 5:45, ale jelikož jsem musela na záchod tak jsem ho nestihla :-D.  No a pak jsem těch 5 km došla dom pěšky, no a o půl osmý jsem už byla doma, takže jsem to všechno hezky stihla .

Jinak tady byla ráno pěkná bouřka, tedy ráno když jsem vstávala :-D, lilo jak z konve a to jak u nás, tak ve městě. No ale když jsem přijela zpátky k nám, tak už nic nebylo. Teďka se ale nějak zvedá vítr a asi začne zase pršet.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama